Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta Karavella

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  634
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Samanta Karavella është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pasioni dhe deshira e saj per muziken u shfaqen qe ne moshen 6 vjecare. Ajo ka marre pjese ne shume festivale qe e vogel, por karriera e saj nisi ne moshen 13 vjecare ne nje nga audicionet me te famshme te talenteve te reja "Ethet e se premtes mbrema". Mbas ketij spektakli angazhimet e saj ne art kane qene ne menyre te vazhdueshme dhe te sukseshme. Ne moshen 14 vjecare u be pjese e Festivalit ne RTSH dhe me vone ka marre pjese ne shume festivalev...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Ish-Anëtare e labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

62 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (46)

10
15
30
25
28
29
48
45
27
32
47
12
25
12
18
21
13
24
34
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kejsi Tola

Orinda Huta

Xhensila Myrtezaj

Anxhela Peristeri

Ronela Hajati

Greta Koçi

Rosela Gjylbegu

Besa Kokëdhima

Elvana Gjata

Anjeza Shahini

Tags: Samanta Karavella, Samanta Karavello, Samantha Karavella


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet