A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Samanta Karavella - Le Të Jetë


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/08/2010

2010-08-09T02:25:24

Music:

Edlir Begolli

Lyrics:

Big Basta

Video Production:

Blerdi Manushi

Song from the album:

"Hitet E Veres 2010"

Song from the album:

"20 Hite 2010"

Song from the album:

"Vjeshtë Dimër 2010"


Mbyll faqen dita
nata bie dhe ka yje ne qiell .
Posterat pemët kan mbuluar
për një eveniment .
Po më kujtohet se edhe ti
dikur doje te ishe atje ..
Mendja me thot duhet të vij
më mungon por sonte t'ndjej !

Reff: 2x
Për të dy le të jetë puthja e parë !
Për të dy le të jetë nata e madhe !
Sonte le të jetë.. sa me speciale
Zemër.. jepi Jetë !

Vera ka nisur zemra ime do të gjuaj në shenjë
kohë pa u parë
dhe ktë moment me ty
mezi po e pres !
Kenga në sfond është si refren
për ne ti e pohon dhe vet .
Të dy afrohemi nji kohë
mbylli sytë një puthje vjen !

Reff: 2x
Për të dy le të jetë puthja e parë !
Për të dy le të jetë nata e madhe !
Sonte le të jetë.. sa me speciale
Zemër.. jepi Jetë !

Le të jetë , Heii ..
Le të jetë , Heii ..
Sonte le të jetë , Heii ..
Zemër.. jepi Jetë !

Reff: 2x
Për të dy le të jetë puthja e parë !
Për të dy le të jetë nata e madhe !
Sonte le të jetë.. sa me speciale
Zemër.. jepi Jetë


Lyrics submited by Egzon Kaloshi   orielaotr   pasha93   Linn`a   loralora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019