Audio

Samanta Karavella - Zemra Të Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2013

2013-12-13T05:20:34


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Të Fal" kënduar nga Samanta Karavella.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Samanta Karavella i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:

Më Shumë...