Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samanta - Si Ai Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  192Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Umm tell me tell me ya luv it
Si ti nuk o' asnjoni yeah
Po don me ma ni zonin
Spo mun me prit sekondin
Im goin' down im goin' down
Ki me ma fal ki me ma fal yeah
Dhe nese boj gabim un skam me u nal
Se e di qe edhe ai yeah po ndjen per mu dicka yeah

I got somethin' for ya
I got somethin' for ya
Se veq per to ma nin
Se veq per mu ja nin
Jena bo bashk per me kon ye

I got somethin' for ya
I got somethin' for ya
Po du me ndodh tonight
Spo du me prit ma gjat
Jena bo bashk per me kon ye

Umm tell me tell me ya luv it (X2)

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Spo du me t pa ty larg afer ti majem
Se veq ti munesh me mi shpejtu rrahjet
Se qysh pom bon mu ni
I cant deny it i wanna try it (X2)

Im goin' down im goin' down yeahh (X2)

Vetem ty po du me t'pa se ti je
Ai qe kam dasht perher
E ki marr ti zemren tem (X2)

Umm tell me tell me ya luv it
tell me tell me ya love it
Be my love love loved


Ky tekst u dërgua nga  xheisarafrisku1Samanta Karavella
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/10/2016


Samanta - Si Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ai".
3. Video është e këngës "Si Ai", por nuk këndohet nga Samanta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

36

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Samanta Karavella:


Komente 0