TEKSTESHQIP

Samanta
Margarita
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Margarita" kënduar nga Samanta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Qershor 2022, Samanta publikon videoklipin "Margarita". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Samanta Karavella & Boban Apostolov, teksa teksti u shkrua nga vetë Samanta Karavella. Produksioni audio u realizua nga Boban Apostolov.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200