Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sami Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
Sami Aliu është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Fatrin Krajka

Kushtrim Hajrullahu

Klodi Shehu

Drinor Zymberi

Ilir Livoreka

Perparim Ademi

Valentin Markvukaj

Ejup Shabani

Besnik Zikolli

Florian Zyka

Tags: Sami Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet