Sami Sylejmani
Sami Sylejmani
Sami Sylejmani
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Kanada
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Sami Sylejmani është këngëtar i njohur. Sami Sylejmani esht I lindur ne Kosove Prishtin jeton ne Canada.
Profesioni- interior designer
Piktor dhe kengetar.

Më datë 9 Prill 2014, Sami Sylejmani publikon videoklipin "Vetem Ti".

Më datë 21 Tetor 2021, Sami Sylejmani publikon videoklipin "Po Qan Per Ne Qyteti". Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0