Sammy Ceka
Sammy Ceka
Sammy Ceka
  • Vendlindja:
  • Ulqin Mal I Zi
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. U.S.A.
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Sammy Ceka është këngëtar i njohur. Në Qershor 2010, Sammy Ceka merr pjesë në Çelësi Muzikor 4 me këngën "Bikini".

Më datë 29 Tetor 2013, Sammy Ceka publikon videoklipin "Jo Jo Nuk Ka", në bashkëpunim me Mario.

Më datë 25 Tetor 2017, Sammy Ceka publikon videoklipin "Nuk Dorezohem".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0