A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sandro Zefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Sandro Zefi është një këngëtar. Më datë 23 Shkurt 2019, Sandro publikon videoklipin "Lila", në bashkëpunim me Getinjon....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Vëllai i

Loredanës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Double D

Mr. Babushi

Marin Jancu

G.M.C.D

Snero

Sazan Mecani

Fatmir Ademi

Rbs


Tags: Sandro Zefi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019