Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Sant është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. SanT & Marly jan dy repera te talentuar tashme te njohur ne vendin e tyre gjithashtu ne shum qytete te Shqiperise. Te dy djemte jan ne nje moshe te vogel por te cilet jan mjaft premtues. Ata dallohen per krijimet e teksteve me rima te vecanta dhe per stilin ndryshe nga te tjeret. Per disa kohe, SanT & Marly ishin pjese e Gmaj7 Production me producentin Gent Myftaraj. Më datë 17 Qershor 2015, Almir Leka publikojnë videoklipin "Love In Summer", ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Madoss Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sant, San T, San-T, Marly, Santilen Mjeshtri, Santi

Komente 0