Sara Abiti
Sara Abiti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Mitrovicë
  • Jeton në
  • Kosovë
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Prill 2004
  • Horoskopi:
  • ♈ DashiBiografia

BIOGRAFIA: Sara Abiti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 27 Shkurt 2022, Sara Abiti publikon videoklipin "Digjem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Më datë 14 Maj 2022, Sara Abiti publikon videoklipin "Hajde Rrina". Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu. Më datë 25 Janar 2023, Sara Abiti publikon videoklipin "Me Unazë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0