Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Dhe Anisa Shehu

Sara Dhe Anisa Shehu
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Sara Dhe Anisa Shehu është duo artistësh. Në Dhjetor 2014, Sara & Anisa Shehu marrin pjesë në Ylberi 2014 me këngën "Dy Motra".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0