Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  170
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Sara Ibrahimi është një shkrimtare. Si femije Sara eshte derguar ne çerdhen e femijeve "Lulet e Therandes". Klasen e pare e vijoi ne shkollen fillore te mesme te ulet "Fadil Hisari" ne Prizren me mesuesen Ajten Halimi. Filloi te merrej me poezi ne klasen e dyte dhe sot eshte ne klasen e gjashte me kujdestare Emrije Berishen. Ka dy motra dhe nje vella dhe sic thote ajo tani jeton e lumtur....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Aurela Uka

Njomza Fetahaj

Florentina Zukaj

Yllka Kastrati

Bleona Brahaj

Elsa Fetahaj

Eldona Rama

Rita Kastrati (Poete)

Diana Sadrija

Gresa Rudaku

Tags: Sara Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet