Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sara Kapo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  100
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Sara Kapo është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka arritur të tërheqë vëmendjen jo vetëm me pamjen e saj prej një vajze rebeleje, por edhe me iniciativat e gjestet e bamirësisë. Sara Kapo identifikohet shpesh si vajza e aktores së mirënjohur Ema Andrea, por pavarësisht krenarisë që modelja ndjen për të ëmën, nganjëherë revoltohet. “E kuptoj që është një emër i madh në Shqipëri, por më lejoni të kem individualitetin tim”. Që u bë pjesë e klipit të bashkëpunimit të Flori Mumajesit dhe Ledri Vulë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jenny Jonas

Fjoralba Ponari

Eniada

Ola

Nilsa Hysi

Matilda Mati

Enia

Xhuli Pjetraj

Ayssel Kristuli

Zhorzheta Sota

Tags: Sara Kapo


Komente mbi këtë artist