A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sarah Malaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  41
  • Vendlindja:
  • Athinë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Sarah Malaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Ajo quhet Sara Malaj dhe është nga Vlora, por e lindur në Athinë. Sara ka nisur të merret me modeling në moshën 14-veçare, ndërkohë që tashmë i është përkushtuar muzikës. Më datë 2 Prill 2018, Sarah publikon videoklipin e saj të parë rrep "Put You On". Ajo u ftua nga Arjan Çani në emisionin e tij "Zonë e lirë" për të promovuar klipin. Më datë 16 Korrik 2018, Sarah & Don Phenom publikojnë videoklipin "Dirty Wine". Më datë 16 Gusht 2018, S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adrijana

Loredana

Dajana

Sijeta Hoti

Denisa Dehari

Donika Nuhiu

Sadie Zharki

Melissa Magnanelli

Savjana Vjerdha

Sidorela Kelmendi


Tags: Sarah Malaj, Sarah, Sara Malaj, Sarah Badgal

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019