Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Saranda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Saranda është një këngëtare e njohur. Më datë 27 Tetor 2012, Saranda publikon videoklipin "Bote Portokalle". Më datë 24 Gusht 2013, Saranda publikon videoklipin "Lote Gezimi". Më datë 18 Nëntor 2013, Saranda publikon videoklipin "Per Mua Je Perendi". Në Nëntor 2013, Saranda merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Gezuar". Më datë 19 Dhjetor 2014, Saranda publikon videoklipin "Rruga E Jetes". Më datë 28 Prill 2015, Saranda publikon videoklipin "E Bukura E Perendise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMë Jep Një Të Puthur


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lina

Manushaqe Vata

Tina Shkodra

Gledis

Stela Brahimllari

Gentiana Bujupi

Sevi

Venera Imeri

Yllka Berisha

Entela Ilirjani

Tags: Saranda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet