A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Saranda Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Saranda Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore vajtuese. Më datë 6 Shkurt 2013, Saranda Krasniqi publikon videoklipin "Luj Luj". Më datë 26 Dhjetor 2013, Saranda Krasniqi publikon videoklipin "Po M'rreh Zemra Si Sahat". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, teksti u shkrua nga Jorgo Papingji, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 8 Qershor 2014, Saranda Krasniqi publikon videoklipin "Gojë Sherbet". Më datë 14 Korrik 2015, Saranda Krasniq...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dalina

Edona Reshitaj

Elta Ademi

Flakarta Qorri

Lea Metolli

Meta Dullaj

Anika Berisha

Gjejlane Gutiqi

Syne Loshi

Lorina Dula


Tags: Saranda Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018