Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda Krasniqi - Ah Kjo Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Syte e tu te zjarrte
Po me bejne magji
Sa here me shikon
Dua te vdes per ty x2

Ref...x2
Ah kjo dashuri
Nuk paska meshire
Kur te prek ne zemer
Qenka e veshtire

Sa here afer teje
Po me bjen te kaloj
Me shfaqet deshira
Me ty te jetoj x2

Ref...x2
Ah kjo dashuri
Nuk paska meshire
Kur te prek ne zemer
Qenka e veshtire

...

Ref...x2
Ah kjo dashuri
Nuk paska meshire
Kur te prek ne zemer
Qenka e veshtire


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Saranda Krasniqi - Ah Kjo Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Kjo Dashuria".
3. Video është e këngës "Ah Kjo Dashuria", por nuk këndohet nga Saranda Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda Krasniqi:


Komente 0