Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda - Bote Portokalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  12

E Ç'paska Qe kjo bote moj
bote genjeshtare
E herte Erdhe Herte pres
bote portokalle 2×

Dhe Here Lajkatare moj
E gezimi gjare
E herte Erdhe Herte pres
bote portokalle 2×

E Ç'paska Qe kjo bote moj
mjerezia pare
E herte Erdhe Herte pres
bote portokalle 2×

E Ç'paska Qe kjo bote moj
nuk e njera fare
E herte Erdhe Herte pres
bote portokalle 2×

Ngryt se si së gjine
neser sdi e fare
E herte Erdhe Herte pres
bote portokalle 2×


Ky tekst u dërgua nga LinaSaranda
Publikimi: 27/10/2012


Saranda - Bote Portokalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bote Portokalle".
3. Video është e këngës "Bote Portokalle", por nuk këndohet nga Saranda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda:


Komente 0