Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Saranda - Rruga E Jetes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/12/2014

2014-12-19T10:47:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rruga E Jetes" kënduar nga Saranda.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Saranda i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Saranda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet