A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sardi Strugaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Sardi Strugaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2012, Sardi Strugaj merr pjesë në X Factor Albania 2. Më datë 30 Korrik 2013, Sardi publikon videoklipin "Më Shikon Nga Lart". Me këtë këngë, Sardi merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 13 në vitin 2014. Vetë Sardi ka thënë për këtë këngë: "Kjo ishte kënga e parë që nxorra dhe pati sukses, sepse ishte këngë e sinqertë. E di që shumë prej jush e gjejnë veten te kjo këngë, ja dedikojnë një personi të zemrës që fizikisht e kanë humbur, p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Noga

Stenaldo Mëhilli

Loni Gashi

Shpresim Ahmeti

Bruno

Egzon Pireci

Genti Deda

Lind Islami

Gussi

Genti Sheholli


Tags: Sardi, Sardi Strugaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019