Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Savanna

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  97
  • Emri i Vërtetë:
  • Savana Hoti
BIOGRAFIA: Savanna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Estrada Shqiptare çdo ditë e më shumë po pasurohet me prurjet e reja, që po sjellin çdo ditë artistët e rinj. E një ndër ta është edhe artisja Savanna, e cila ka depërtuar së fundmi në tregun muzikor. Më datë 12 Korrik 2017, Savanna publikon videoklipin "Ku Je". Muzika e këngës u punua nga Nurteel, Granit Gashi, teksti u shkrua nga Ghulo. Në klipin e këngës të punuar nga XL Films, ajo shfaqet mjaft bukur dhe atraktive. Më datë 6 Dhjetor 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Savanna, Savana, Savanna Hoti, Savana Hoti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet