Scandali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Enri Hasa
  • Vendlindja:
  • Peqin 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Scandali është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Enri Hasa. I futet rruges hip-hopit per me e cu at sa ma lart e per ti sjell nje fryme te re ne Shqipri. Nje enderr per ti hyre hip hopit e cila cdo dit e me teper po i behet realitet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Lugatti

Lilnigga

Don Pine

Lani (Street Thugs)

Noka

Princi Rebel (Ani)

DiabloMC

Don E-C

Mc Kristi

Bleks


Tags: Scandali, Enri Hasa

Krijo Një Kartolinë