Më mbaj mend (për 1 muaj)

Scriptors

Nuk ka akoma asnjë votë

Scriptors është një grup artistësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Commandos (Og)

Prishtina Dhe Tini

Mbretëria Records

Rapfoods

Grupi I Mirdites

Simpatics

3-Eks

029 Records

E2e

Night Shadows

Tags: Scriptors


Komente mbi këtë artist