Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sead Muqa (Sei) - I Miss You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Miss You".
3. Video është e këngës "I Miss You", por nuk këndohet nga Sead Muqa (Sei).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Sead Muqa (Sei) - I Miss You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Air Sei"

Komente

Asnjë Koment

27/07/2016

2016-07-27T08:07:19+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Miss You" kënduar nga Sead Muqa (Sei).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Adele - I Miss You

I want every single piece of you
I want your heaven and your oceans too
Treat me soft but touch me cruel
I wanna teach you things you never knew, baby
Bring the floor up to my knees
Let me fall into your gravity
Then kiss me back to life to see
Your body standing over me

Baby, don't let the lights go down
Baby, don't let the lights go down
Baby, don't let the lights go down
Lights go down lights go down
Lights go down lights go down
Down down down

[2x:]
I miss you when the lights go out
It illuminates all of my doubts
Pull me in, hold me tight, don't let go
Baby, give me light

I love the way your body moves
Towards me from across the room
Brushing past my every groove
No one has me like you do, baby
Bring your heart I'll bring my soul
But be delicate with my ego
I want to step into your great unknown
With you and me setting the tone

Baby, don't let the lights go down
Baby, don't let the lights go down
Baby, don't let the lights go down
Lights go down lights go down
Lights go down lights go down
Down down down

[2x:]
I miss you when the lights go out
It illuminates all of my doubts
Pull me in, hold me tight, don't let go
Baby, give me light

We play so dirty in the dark
Cause we are living worlds apart
It only makes it harder, baby
It only makes it harder, baby
Harder, baby harder, baby harder, baby harder, baby

[2x:]
I miss you when the lights go out
It illuminates all of my doubts
Pull me in, hold me tight, don't let go
Baby, give me light

Ooh (I miss you) [7x]

Dringo - I Miss You

hera par t pash ne shkoll prej aty n'zemer em hyre
buzqeshja jote embel i ndroj kahje jetes sime
prej ati momentit fillova ta kuptoj jeten
A ta dua dik e mos me ja then tverteten
mos me dit me ja shpreh ndjenjat qe i ke per ate
me pas frigen e lendimit qe ajo se meriton
bukuri engjullore ishte ul n'ato shkall
per ni moment kur te pash zemra mu ndal
ajo buz ne gaz e syt e tu te bukur
te zgjat ai moment zotit i isha lutur
me tu afru skishe guxim gjithqka me binte n`mend
thosha kjo se meriton ni djal si une problem
gjithmon isha aty sa her ishte me shoqe
i hutuar ne ty te shikoja nga ajo qoshe
po ti nuk me vrejte qe sot po te trregoj
prej ati momentit veq per ty po menodoj

Reff

Ti je shpirt imeeee
Zemra vet per ty po rreh
Afrohu te lutem shpirt
Mos me ler mua te mjer.
zemra
jem e re nuk pranon femer tjeter
veq me ty te jem ,gjithqka te planifikojm
me t`pas afer gjdo moment, me ty kejt ti perjetoj
gjithqka kisha bor, per ty per flokt e tua
ato dur te njoma, ahhh sa shum i dua
kur vjen ti drejt meje, edhe me afrohesh
veq me pershendet, edhe pastaj largohesh
syt em jesin n'ty, i percjelli hapat tua
sa ma shum ti largohesh, aq ma shum un te dua
me mungon prania jote thuajse gjdo qast
naten kur merzitem donjeher dal jasht
shikoj qiellim me yje mparafytyrohesh ti
per ni moment rri nballkon se aty gjej qetsi
gjej shoqrin tend mendoj diten qar kemi bor
qdo detaj beso kujtoj,te kujtoj ne qdo kohhhh

B2N - I Miss You

Ora 2 Nates Jam Pak Sa i Dehur
Ti Me Vjen Ne Menjde Ne Dhomen E Heshtur
Te Shoh Vetem Ne Foto Ndoshta Ti Ke Fjetur
Shoh Fytyren Tende Mbi Gjoksin Tim Mbeshtetur

Ndoshta Ti Je Zgjuar Po Mendon Per Mua
Pse Duhet Te Vuajm Kur Me Do Dhe Te Dua
E Di Jam I Varfer Por Pasuria Ime Je ti
Jo Sdua Te Jem I Pasur Dhe I Vetem Pa Ty
MY BABY GIRL I Need You I Miss You.
MY BABY GIRL I Need You I Miss You

Kerkoj Vetem Nje Shans Me Ta Tregu
Se Funksionon nje lidhje ne distanc,
sa planifikimet i kishim bashk edhe
pushimet i kishm planifiku n franc

un po ta shkruaj kte leter
te rikujtojm kohen e vjeter
un sot jetoj nshtet tjeter
nvend tjeter, qytet tjeter

Ndoshta Ti Je Zgjuar Po Mendon Per Mua
Pse Duhet Te Vuajm Kur Me Do Dhe Te Dua
E Di Jam I Varfer Por Pasuria Ime Je ti
Jo Sdua Te Jem I Pasur Dhe I Vetem Pa Ty
MY BABY GIRL I Need You I Miss You
MY BABY GIRL I Need You I Miss You

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Sead Muqa (Sei):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë