Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sebastian Yatra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Medellín 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Sebastian Yatra është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Sebastián Yatra es un cantante, compositor y músico Colombiano. Inició su carrera profesional en el año 2013. Su música gira entre el género pop latino, reguetón, pop urbano y baladas. En su corta carrera ha sido galardonado con un HEAT Latin Music Awards y un Premio Shock, y nominado por los Premios Juventud, Latin Italian Music Awards y MTV Europe Awards. Sus éxitos Alguien robó ft. Nacho y Wisin, Traicionera, Cómo mirarte, Para olvidar, Por...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diego Gonzales

Alvaro Soler

Pietro Lombardi

Ido Tatlises

Kygo

Pablo Alboran

Mabel Matiz

Kubat

Muhabbet

Sak Noel

Tags: Sebastian Yatra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet