Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sebastiana Brecani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tropojë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Sebastiana Brecani është një autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Alda Bida

Ida Nurçe

Eriona Rushiti

Lejla Agolli

Valdete Antoni

Aneta Brozi

Arta Haziri Nuhiu

Suzana Fazliu

Naime Beqiraj

Androse Hajdari

Tags: Sebastiana Brecani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet