Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefë Duraj Dhe Ryva Kajtazi Publikojnë Klipin “M’thuaj Po”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
[29-12-2013]
Sefë Duraj dhe Ryva Kajtazi sapo publikuan në orën 18.00 videoklipin e ri, “M’thuaj Po”.

Kënga është e zhanrit pop me përzierje të pop folk. Videoklipi i kësaj kënge është punuar nga ASHA. Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Ardian Kastrati, ndërsa tekstin e ka shkruar Arsim Bunjaku.
 (Telegrafi)

      Sefe Duraj & Ryva Kajtazi - Me Thuaj Po [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet