Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Mbi Trupin Tim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Sa e sa net, me ty ne ket jet,
mbi trupin tim, ti ke fjet,
krejt shkrum e hi, trupi im ka me u ba, ti kur do te vish, s'ke me m'pa

nese ke vendos me u nda , nese kur ma s'do me m'pa , ti me trego , mos me mundo, mos loto
nese ke vendos me shku , gjitha brengat lermi mu, ska rendsi veq knaqu ti, dashuri

Ref 1X
sa e sa net, me ty ne ket jet ,
mbi trupin tim, ti ke fjet ,
krejt shkrum e hi , trupi im ka me u ba , ti kur do te vish ske me m'pa

nese ke vendos me u nda , nese kur ma s'do me m'pa , ti me trego , mos me mundo, mos loto
nese ke vendos me shku , gjitha brengat lermi mu, ska rendsi veq knaqu ti, dashuri

Ref 2X
sa e sa net, me ty ne ket jet ,
mbi trupin tim, ti ke fjet ,
krejt shkrum e hi , trupi im ka me u ba , ti kur do te vish ske me m'pa


Ky tekst u dërgua nga Ervin Brahaj
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet