Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Syni Po Loton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syni Po Loton".
3. Video është e këngës "Syni Po Loton", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Syni Po Loton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ra Dashnija M’hupi Vedija"

Këngë e albumit:

"E Para Dhe E Fundit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Syni po me loton, ty pa tjeter kon, zemra po me dhem , veq ty pa te permend
ku e kam shoqenijen me ma jek merzien,
dashnia mka lan, pasha babe e nane oooh pasha babe e nane

Si gjak mu ke ba, zemren ma ke qa, shpirti nfyt mka met, per ty du me vdek ,
nese vdes o shpirt, dije qe tkam prit,
nese me gjet gjall , tkisha puth me mall oooh tkisha puth me mall

nese vdes o shpirt , dije qe tkam prit, nese me gjet gjall tkisha puth me mall,
nese vdes o shpirt , dije qe tkam prit, nese me gjet gjall, tkisha puth me mall oooh tkisha puth me mall


Ky tekst u dërgua nga  leonora
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë