Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Bama Hallall Moj Nane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

shkova fatin ,,,,, me e lyp per bot
ktheva shpinen,,,,, dhe u ndam me lot
te premtova se dot kthehem shpejt
shkun shum muaj ..... e u ben shum vjet

REF:
bama hallall moj NAN
se kom qen i ri kur te kam lan
zemra ime po qan edhe sot
kur e di moj nane
se me ke prit me lot
bama hallall moj nane
se kam qen i ri kur te kam lan
zemra ime po qan edhe sot
kur e di moj nan
se me ke prit me lot

sa shum nete pa gjum i kalove
sa shum lutje te zoti i qove
sa shum her ti je permallu
sa shum lotin nan e ke derdh per mu

REF:
bama hallall moj nan
se kam qen i ri kur te kam lan
zemra ime po qan edhe sot
kur e di moj nane se me ke prit me lot


Ky tekst u dërgua nga Xxpersoniaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 30/07/2012


Sefe Duraj - Bama Hallall Moj Nane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bama Hallall Moj Nane".
3. Video është e këngës "Bama Hallall Moj Nane", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0