Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Nuk Ka Kthim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  8

Je e lire te shkosh prej meje nese deshiron
se me zore nuk mund te mbahet dashuria jone
deren po ta le te hapur nese gjene me mire
edhe pse ta kam plotsuar gati cdo deshire

Zemra me djeg zemra me dhemb
qe une kto fjaje duhet ti them
por ne kete nate me vaj jam mbush
e para kurre me s'do te lus-ref.

Je e lire ta vazhdosh jeten por me nuk ka kthim
ndoshta ndonjehere te kujtohet se ke qene gabim
deren po ta le te hapur nese gjene me mire
edhe pse ta kam plotsuar gati cdo deshire


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga UlqiniSefë Duraj
Publikimi: 04/07/2012


Sefe Duraj - Nuk Ka Kthim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Kthim".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Kthim", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0