Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Fitilat E Llames Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do ti kallim fitilat e llames
,do ti kallim fitilat e llames,

po ja marim o ma te miren nanes,
po ja marim o ma te miren nanes
,
o ma te miren nena e ka njae,
ne e marim per ma te mirin vllae,

do ti kallim fitilat e llamea,
do ti kallim fitilat e llames,

po ja marim sugaricen babesa ,
po ja marim sugaricen babes,

sugaricen baba e ka e njae
ne e marim per ma te mirin vllae


Ky tekst u dërgua nga Fatlon04


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 05/07/2012


Sefe Duraj - Fitilat E Llames
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fitilat E Llames".
3. Video është e këngës "Fitilat E Llames", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0