Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sefe Duraj - Kur I Mbusha 20 Vjet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T00:42:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur I Mbusha 20 Vjet" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lule Mustafa - Kur I Mbusha 20 Vjet

O kur i mbusha moj Nana ime,
O moj 20 vjete, un i mjeri Nana imeee
O un rash n'gurbete...

Hei kur i mbusha oj Nan,
O jalla 20 vjete,
O jalla 20 vjete,

Hoo un i mjeri Nan,
O jalla rash n'gurbete,
Jalla rash n'gurbete

O rash n'gurbet oj Nan,
N'qat gurbet te ziee,
O n'qat gurbet te ziee,

O tan shoqnija, oj Nana ime,
M'dilshin gurbetgjiee,

E shka po vyn o Nana ime,
O hai tybe kjo jetee,
O hai tybe kjo jetee,

O na shkoj ymri oj Nana ime,
O te posht e terpjete,
O te posht e terpjete,

E shka po të vyn oj nan,
Hai zvicrra gjermania,
O zvicrra gjermanija,

E kurr su knaqëm,
Oj Nana ime,
Gjithmon larg nga shpija.

Mentor Kurtishi - Kur I Mbusha 20 Vjet

o kur i mbusha mojjj nana ime aman 20 vjett une i mjeri moj nane uune i mjeri o moj rash ne grybet
eh kur i mbusha moj nan jalla 20 vjet eeeeeej
shum i ri amn jam ardh ne gyrbet ej
e ne gyrbet moj nane ne gyrbet te zi e
a na kaloj o pa dashurieee
eh qka po te vyn o ty pasuria
jalla kur i len aman shkreten te shpija
e tan me ren aj une i knova
sonte kanga ta na her e knova

Valbona Spahiu - Kur I Mbusha 20 Vjet

syt e tu mu ma qajn deri te une deri te un kurr ska me pas kur shkoj kur gaboj me sy ne lot me qeshin me harrojn tek ti po me thua ti me thu ti me thu ti me thuuuuu kur kam gabu /.//////////////..............................kur ike kur ike me mua syt e tuuu shka me ba shka me ba ..kur puthjet mi lexon kur puthjen mi lexon
ref2
syt e mi mu me qajn deri te une deri te un kurr ska me pas kur shkoj kur gaboj me syt ne lot me qeshin dhe me harroj tek ti po me thua ti me thua ti me tha ti me thua ti me thuuuuu kur kam gabua
...........kur ike kur ike me syt e tuuu shka me ba shka me ba kur pthjete mi lexon kur puthjet mi lexon
ref4

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...