Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sefe Duraj - Pa Njeri Tjetrin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

09/05/2012

2012-05-09T15:46:12+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Pa Njeri Tjetrin"
Sot Duken Shum Vjet Qe Me Mu Sjee.I Arrove Fjalet Qe Dikur Mi The.Sot Duken Shum VJet Qe Afer StE KAm Dhe Gjith kujt Ti THem Un I Joti Jam...Perveq DAshuris QE Patem Tjeter QKa Nuk Kemi Jeta SHum Na Ka Larguar Me Se Bashku Sjemi .Ndoshta Ndo Nje DIt Te BUkur Perseri Dot FLasim Njeri Tjetrin Skem Nevoi Me Qellim Ta Vrasim....
Un Isha I Ri Ti shum Ma e Re RRugve Te GJata E lam Jeten Ne..Dhe Teper E Vogel Na Dukej Kjo Bot Kishim dashuri Edhe Endra Plot..Refrenii...
Perveq Dashuris Qe Patem Tjeter QKa NUk Kemi Jeta SHum Na KA Larguar Me Se Bashku Sjemi Ndoshta Ndo Nje DIt te BUkur Perseri Dot Flasim Njeri TJetrin SKem Nevoj Me Qellim Ta Vrasim...Refreni...
Perveq Dashuris QE PAtem Tjeter QKa Nuk Kemi Jeta SHum Na Ka Larguar Me Se Bashku SJemi Ndoshta Ndo NJe DIt TE bukur PErseri Dot Flasim Njeri Tjetrin SKem Nevoi Me QEllim Ta Vrasimm...


Ky tekst u dërgua nga Rasimm.....c
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet