Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sefe Duraj - E Shkruaj Me Gjak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/02/2008

2008-02-28T21:06:09Troket kush ne dere sonte
dhimbjen me merre ne dore
kam nje fotografi
e ne zemer kam nje dashuri ,
mijera lot me bejn shoqeri
duke rrjedh ne fyt dhe ne qetesi,
cka ket i ore i shkrete,
pergjigjje nuk kam gjet.
E shkruaj une me gjak e shkruaj,
Nje emer per te cilin vuaj,
Ne eshtra nese jam shendruar,
A bindesh se tkam dashururar 2x
A bindesh se tkam dashururar2x,
pak nga gje te therras ,
njeriu I vdekur di te flase,
un vdes e ti ende jeto
por dije se te meriton
mijera lot me bejn shoqeri
duke rrjedh ne fyt e ne qetesi
qka ke ti ore i shkret
pergjigjje nuk kam gjet.
E shkruaj une me gjak e shkruaj,
Nje emer per te cilin vuaj,
Ne eshtra nese jam shendruar,
A bindesh se tkam dashururar(2x)
A bindesh se tkam dashururar


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...