Audio

Sefe Duraj - A Je Ti Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2012

2012-07-03T00:46:17Pas nje kohe t´gjat prap po t´shoh
dhe nuk mund te afrohem edhe pse te njoh
Dua prap ta therras emrin tend
por takimi pas ndarjes qenka me i rend.

A je ti ajo? Q te dehsta une.
A je ti ajo? Qe me deshte shum.
A je ti ajo? Qe mbore pot vaj.
dhe te shikoj drejt ne sy
dhe smund te besoj.

ref:
Mos me thirr mos me thirr
edhe pse mka marr malli per ate ze.
Mos m´kerko fajle mos m´kerko fajle
se lulja e kputur s´lulzon me.


Ky tekst u dërgua nga Gazi
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...