Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Ardiana

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ardiana".
3. Video është e këngës "Ardiana", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Ardiana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

1 🔥

03/07/2012

2012-07-03T15:26:18+00:00Rrugt e botes kam kalu vajz si ti kurr s'kam taku,rrugt e botes kam kalu vajz si ti kurr s'kam taku shkëmb e mal du me u ba ndoshta gjurmet ka me ti pa,shkëmb e mal du me u ba ndoshta gjurmet ka me ti pa.
Ardiana Ardiana Ardiana eja lotet me mi pa,Ardiana Ardiana Ardiana eja lotet me mi pa.

Pata shpres ne fjalet tua kur me the se shum te dua,pata shpres ne fjalet tua kur me the se shum te dua,jeta tim e hi ësht ba prej kur shkove stë kam pa,
jeta tim e hi ësht ba prej kur shkove stë kam pa.

ref2
Ardiana Ardiana Ardiana eja lotet me mi pa, Ardiana Ardiana Ardiana eja lotet me mi pa.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet