Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Jo Nuk Mund Te Besoj Qe Jemi Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Jo nuk mund te besoj se jemi nda
Ti s´me besove kurr

Sot na u ben nje vit qe s´jemi pa
Une e ti nuk jemi si dikur

Askush tjeter ne ket bot
Nuk ma mbushi zemren plot
Jam mundu me jetu pa ty
e kam pa se s´kam fuqi

Ref :Te kam prit po ti nuk erdhe
Kishe frik mem pa me sy
Zemren time cop e theve
kur me the se s´jam per ty
Mos mendo se do te largohesh
dhe do te kthehesh perseri
se ne zemren time s´do te kesh dashuri...(2)

Jo nuk mund te besoj se jemi nda
Ti s´me besove kurr

Sot na u ben nje vit qe s´jemi pa
Une e ti nuk jemi si dikur

Askush tjeter ne ket bot
Nuk ma mbushi zemren plot
Jam mundu me jetu pa ty
e kam pa se s´kam fuqi

Ref :Te kam prit po ti nuk erdhe
Kishe frik mem pa me sy
Zemren time cop e theve
kur me the se s´jam per ty
Mos mendo se do te largohesh
dhe do te kthehesh perseri
se ne zemren time s´do te kesh dashuri...(2)


Ky tekst u dërgua nga  donche


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 05/09/2012


Sefe Duraj - Jo Nuk Mund Te Besoj Qe Jemi Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Nuk Mund Te Besoj Qe Jemi Nda".
3. Video është e këngës "Jo Nuk Mund Te Besoj Qe Jemi Nda", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0