Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Qikat Si Hije Jan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ni Kompliment
Ta dhash dikur
nga aj moment sme fale kurr..
Mendja tu rrit
edhe ma shum
si tja bej tash i mjeri une...

edhe me u kan
me me yll ne ball
zdo te therras sa tjam i gjall
nese tmungoj
mundeshmem thirr
se ku rri une e din shum mir

2x:
Ska njeri qe sme ka than
QIKAT SI HIJE JAN
sa me shum qe i ndjek pas
ma pak kan me te dasht

Me ty sosht mir
zemren me hap
nuk du me marr
veten ne qaf
esht e sigurt
esht ee vertet
1 fjal me fol ii shton 10..

edhe me u kan
me me yll ne ball
zdo te therras sa tjam i gjall
nese tmungoj
mundeshmem thirr
se ku rri une e din shum mir

2x:
Ska njeri qe sme ka than
QIKAT SI HIJE JAN
sa me shum qe i ndjek pas
ma pak kan me te dasht


Ky tekst u dërgua nga Fabjan   vivakosova   saramkSefë Duraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2012


Sefe Duraj - Qikat Si Hije Jan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qikat Si Hije Jan".
3. Video është e këngës "Qikat Si Hije Jan", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0