Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - A Ka Faj Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ka Faj Zemra".
3. Video është e këngës "A Ka Faj Zemra", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - A Ka Faj Zemra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

1 🔥

01/03/2013

2013-03-01T12:23:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ka Faj Zemra" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sabi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

aaaaa aaaaaaa
aaa aaaaaaaa
a ka faj zemra qe sta harru kush ka gabuar qe tkam taku aaaaaa a ka faj syri qe tkka pa perse dy zemra duhet mu nda aaaaaaa
ndoshta prap nje dit te sho ndoshta behem se ste njoh ndoshta prap nje dit me she ndoshat behesh se sme njeh
ndoshta prap nje dit te sho ndoshta behem se ste njoh ndoshta prap nje dit me she ndoshat behesh se sme njeh
aaaaa aaaaaaa aaaaaaa aaaaa
a ka faj zemra qe tka dasht kush ka gabbuar qe sjemi bashk aaaaaa po gaboj qe pot kerkoj perse nga zemra spo muj tlargoj aaaaaaaa ndoshta prap nje dit te sho ndoshta behem se ste njoh ndoshta prap nje dit me she ndoshta behesh se sme njehMë Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet