Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Me Mpa Ne Anderr Me Sy Qel Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E mir je per qefin tem
qe mke rrit si molla n'rrem
t'paska hije per mbretnesh
knaqet zemra kur buzqesh
E mir je per qefin tem
qe mke rrit si molla n'rrem
t'paska hije per mbretnesh
knaqet zemra kur buzqesh

Te du te du ti mem than
shkoj ma hallen eqoj nkam
hajde kjo dashni me vler
me m'pa n'anderr me sy qel
Te du te du ti mem than
shkoj ma hallen eqoj nkam
hajde kjo dashni me vler
me m'pa n'anderr me sy qel


Ky tekst u dërgua nga fatjon_qenajSefë Duraj
Publikimi: 09/05/2012


Sefe Duraj - Me Mpa Ne Anderr Me Sy Qel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mpa Ne Anderr Me Sy Qel".
3. Video është e këngës "Me Mpa Ne Anderr Me Sy Qel", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0