Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Sa Shume Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Me Mungon".
3. Video është e këngës "Sa Shume Me Mungon", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Sa Shume Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

07/12/2014

2014-12-07T12:05:44+00:00kam nje mall ne shpirtin tim,
kam nje lot ne syte e mi,
kam nje zemer qe t ka dasht,
kam nje breng qe ti se di.

(2 here)

(refren)
vdeksha oo vdeksha une per ty...
per mua jo me ska dashni,
kengen time, nese nuk degjon..
ti do ta kuptosh sa shume me mungon.

sa shume ndjenjat mi lendove
shpirtin tim ti e plagove..
kur me the gjeje nje tjeter,
sme the ne sy ma cove n'leter,

(refren)
vdeksha oo vdeksha une per ty...
per mua jo me ska dashni,
kengen time, nese nuk degjon..
ti do ta kuptosh sa shume me mungon.


Ky tekst u dërgua nga aldo sulollari
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë