Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Me Prit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Prit".
3. Video është e këngës "Me Prit", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Me Prit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

25/06/2015

2015-06-25T06:53:04+00:00Bjerë shkurtë e mos e zgjatë, e di kur më the atë natë.
Rreth e rrotull mos i bjerë, nëse të pëlqej.
Zemër ti e dinë shumë mirë, kur të dua të them shlire.
Për at punë unë se kam dert, s'ka ardh ai moment.

Prit e prit veç edhe pak, nëse m'donë më pret.
Do ta puthi buzën tënde atë herë kur s'e pret.
Prit e prit veç edhe pak, pritëm veç një herë.
Qysh ta puthi buzën tënde mendja nuk ta merr.

Sikur ti nuk jam as pakë.
Dashuroj por foli pak, se ata që flasin shumë krejt e shtojnë në funde.
Zemër ti e dinë shumë mirë, kur të dua të them shlire.
Për at punë unë se kam dert, s'ka ardh ai moment.

2x
Prit e prit veç edhe pak, nëse m'donë më pret.
Do ta puthi buzën tënde atë herë kur s'e pret.
Prit e prit veç edhe pak, pritëm veç një herë.
Qysh ta puthi buzën tënde mendja nuk ta merr.


Ky tekst u dërgua nga Fatushe
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet