Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Nje Porosi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Porosi".
3. Video është e këngës "Nje Porosi", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Nje Porosi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Teksti:

Arsim Bunjaku

Muzika & Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Këngë e albumit:

"S'ka Si Zemra"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2016

2016-12-03T14:00:07+00:00Nje porosi, me erdhi tash
Shkruante, me sjemi bashk
Zemra mu ndal, i mbylla syte
Shume me mire tme kishe mbyte
Ooo shume me mire t'me kishe mbyte.

Ref:
Pse nuk ma the
Ball per ball sy me sy
Mthe te dua e mke genjy
Pse nuk ma the
Qe po ndahesh nga un
Tash qdo fjale me shpon si plumb

Nje porosi, me erdhi nga ti
Ta lexoj, spo kam fuqi
Zemra mu ndal, i mbylla syte
Shume me mire tme kishe mbyt
Ooo shume me mire t'me kishe mbyt

Ref:
Pse nuk ma the
Ball per ball sy me sy
Mthe te dua e mke genjy
Pse nuk ma the
Qe po ndahesh nga un
Tash qdo fjale me shpon si plumb


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet