Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Pishman

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pishman".
3. Video është e këngës "Pishman", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Pishman  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"S'ka Si Zemra"

Komente

Asnjë Koment

14/07/2017

2017-07-14T16:00:01+00:00Ah medet cka pane kta sy
Vaj vaj, vaj per ty!
N'dore t'gabume paske ra
Kur po t'shoh, po m'vjen gjynah.

Ref. 2x:
Pishman je pishman
Se dashni s'ke kujt me i dhan!
Ti e din qka osht me dasht
Si dashnia jone s'ka pas.

Pishman je pishman
Se dashni s'ke kujt me i dhan!
Ti e din qka osht me dasht
Si dashnia jone s'ka pas.

Ah sa keq t'ka ba vaki
Vaj vaj, moj dashni!
N'dore t'gabume paske ra
Kur po t'shoh, po m'vjen me qa.

Ref. 2x:
Pishman je pishman
Se dashni s'ke kujt me i dhan!
Ti e din qka osht me dasht
Si dashnia jone s'ka pas.

Pishman je pishman
Se dashni s'ke kujt me i dhan!
Ti e din qka osht me dasht
Si dashnia jone s'ka pas.


Ky tekst u dërgua nga Sabajeti
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet