A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Sejlan - Sonte


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2007

2007-11-01T00:00:00

Participating in

Nota Fest 2007


Te shijoj pak nga pak ,
sme mjafton mua vetem nje nat,
ti e din qe kerkoj un,
me shum me shum,
zemren time ti e kej,
se te njo e shum mire me njeh,
ne mes nesh nuk ka kufi e di edi.

REF:
Sonte ri me mue
ti ndjej buzet e tua
sepse neser mund te jeeet
shum vooon
Sonte jam e vetem
ti dot vish patjeter
afshin vetem ti ma zgjon
ma zgjooooon

Sdo te knaqem vec me pak
dashuria po me vlon ne gjak
une jotja tani jam
vec ty te kam
zemren time ti e kej
se te njo e shum mire me njeh
ne mes nesh nuk ka kufi e di edi

REF:
Sonte ri me mue
ti ndjej buzet e tua
sepse neser mund te jeeet
shum vooon
Sonte jam e vetem
ti dot vish pa tjeter
afshin vetem ti ma zgjon
ma zgjooooon(2)


Lyrics submited by DidoKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019