A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sekondari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Sekondari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet Mateo. Ka mbaruar Liceun Artistik "Jordan Misja" ne Tirane dhe aktualisht ndodhet ne Tirane Laprak ku punon me studio e tij te quajtur SEKOND RECORDS. Ka filluar te merret me muzike qe ne vitin 2006. Më datë 10 Qershor 2012, Noizy publikon videoklipin "Na Jena O.T.R.", në bashkëpunim me Sekondari....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Mali G Grand Thugz

OG043

Baba Li

Lazy

Ziso

Young J

Tru Pak

Alban Kondi

Eleminimi

KMC


Tags: Sekondari, Seko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019