Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - I Love Weed (Feat. G.r.d.)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


SEKONDARI
e para nizet e 2ta kalon rresht
e 3ta mrapa e 5ta hyn pa rradh shpejt
ku e lash t4-ren se i ngeli hatri
ndize fike fike ndiz mka ra automati
me esht rrit tensioni aman ku e kam mikrofonin
i love weed part 2 se tparen e boni njoni
ky pra qe po ngjoni feat grd
djegim pak hashash rende po rrim
kaloma letren dhe 1 boce ndor
kaloma koken e duhanit sic e kom zakon
boma xivonin apo harrova
e kom bo ke konga tjeter
mir qe shpetova
vi nbashkpunim feat grd harley
producent xhaxhi seko
tqifsha bob marley
jom aq shum drru
saqe spys per pazarin
gango ma sill 1 seqe 5sce
se na cave hahahahh

ref: se krejt e din kur na vim i loveeeee weeeeeed se krejt e din kur na viim i loveeeeeeee weeeeed se krejt e din kur na pim smoke some weeeeeeed jena nen efekt saqe nkemb dot spo rrim

G..R..D

drru drru jam shum drru
e shof 1 polic ja nis me ngacmu
i thom a don me trrespektu
mtha okkkkkkkk
nga g..r..d ma vuni emrin ismail bej
iku polici kaq e pati
mthaj bye bye se shkoi sahati
neyse po kaloj nga shoqnia vjeter
po shkoj nbabrru ta djegi dhe nje tjeter
e shof babin me 2 gishta
po mduket si sali berisha
mpyt babi ke bo naj faj
i thom mle rehat bab
se jom shum high
po mzen gjumi po fluturon krevati
endra tbukura rroft lazarati
bar me sasi boj jet gangsterri
sa shkoj nshpi zbrazet frigoriferi


Ky tekst u dërgua nga  erioniSekondari
Publikimi: 15/01/2010


Sekondari - I Love Weed
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love Weed".
3. Video është e këngës "I Love Weed", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0