Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Shqipnia Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


aaaa shqipni per ty shqipni aaa ku o shqipnija ime

ku jan shqiptart krejt fmijet ti shof
ngreheni krejt ne kemb pa shqiponjat li lishojm
ngrena ngrena qe te fluturojn flamuri
kuq e zi gjakun ton simbolizon po
normal se ne jana te par kallzo ti asi ni
me tre dor te mbaj se shteti ska maj
nona imeee

oj shqipni sa e fort ti paske qen
ngela halle fil po inani to

kemi ngel per pun po prap mbizotrojm
meni ni zo xho eke
aaa aaa per ti shqipnija ime

Ky tekst u dërgua nga  erioniPublikimi: 13/09/2010


Sekondari - Shqipnia Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqipnia Ime".
3. Video është e këngës "Shqipnia Ime", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0